Najlepszy freestyle na żywo w TV NOVA! Dziś eliminacje „Bitwy o Pitos” (TRANSMISJA NA ŻYWO)

39 pretendentów i tylko 4 miejsca w finale – dziś w warszawskim klubie niePowiem eliminacje do trzeciej edycji Bitwy o Pitos. Transmisja na żywo z imprezy tylko u nas!

Kliknij, aby przejść do transmisji na żywo

Bitwa o Pitos przez wielu uznawana jest za najlepszą freestyle’ową bitwę w Polsce. Jej pierwsze dwie edycje przyciągnęły do stolicy najlepszych krajowych zawodników i tłumy widzów. Trzecia edycja – BITWA O PITOS #3 – odbędzie się 1 lipca 2017 w Teatrze Soho w Soho Factory. Zanim w finałowej bitwie poznamy najlepszego, o możliwość uczestnictwa w imprezie rywalizować będą pretendenci do zawojowania freestylowej sceny.

Udział w eliminacyjnej bitwie zgłosiło dotychczas blisko 40 zawodników. To oni powalczą dziś o cztery miejsca i dołączenie do 12 najbardziej utytułowanych wolnostylowców, zaproszonych na lipcową finałową bitwę. Eliminacje BITWY O PITOS #3 rozgrywane 9 czerwca 2017 będą miały formę regularnej bitwy w formule „przegrywający odpada”. Oprawę muzyczną i prowadzenie zapewni Duże Pe. O wynikach decydowała będzie publika z ewentualną moderacją prowadzącego.

 

Transmisję na żywo z bitwy już po raz drugi przeprowadzi TV NOVA! Stream dostępny będzie w formule pay-per view. Koszt dostępu do eliminacyjnej bitwy wyniesie 10 złotych, a do głównej – 20zł. Na naszej stronie trwa sprzedaż dostępów do transmisji. Liczba widzów będzie limitowana (500 widzów w eliminacjach i 1000 w bitwie głównej) – tym bardziej zachęcamy więc do jak najszybszego nabywania dostępów!

 

Eliminacje Bitwy o Pitos #3

Piątek, 9 czerwca 2017

Start transmisji o godzinie 19:00

 

 

fot. Paweł Bączewski